فروش حبوبات
خانه / حبوبات / خرید مستقیم از حبوبات فروشی مجازی

خرید مستقیم از حبوبات فروشی مجازی

به خاطر کیفیت ، طعم و مزه خوبی که حبوبات ایرانی دارد توانسته است در سطح جهانی معروف شود. به همین خاطر کشورهای زیادی در دور و نزدیک خواستار این هستند که از حبوبات ایرانی خرید تجاری داشته باشند. بنابریان طبق قراردادهایی که بنی کشور خود و ایران بسته می شود حبوبات را به صورت عمده به کشور خود صادر می کنند.

خرید مستقیم از حبوبات فروشی مجازی

انواع حبوباتی که در ایران کاشت و تولید می شود

انواع حبوباتی که در ایران کاشت و تولید می شود

ایران به خاطر شرایط آب و هوایی متنوعی که دارد موجب می شود در هر نقطه حبوبات خاصی توسط کشاورزان زحمت کش کاشت و تولید گردد که روی هم رفته تعداد این حبوبات زیاد هستند و مصرف آنها برای بدن بسیار مفید هستند. دارای پروتئین هایی هستند که جایگزین خوبی برای گوشت می باشد. این حبوبات به تمامی مغازه ها و فروشگاه های حبوبات فروشی کشور ارسال می شود تا در دسترس همه خانواده ها قرار بگیرد. این حبوبات شامل:

نخود سفید

نخود سیاه

نخود فرنگی سبز

لوبیا چیتی

لوبیا قرمز

لوبیا سفید

لوبیا چشم بلبلی

لوبیا سیاه

لوبیا عروس

لپه

عدس سیز

عدس قرمز

عدس قهوه ای

عدس نارنجی

ماش

باقلا

صادرکردن حبوبات به کشورهای خارجی

صادرکردن حبوبات به کشورهای خارجی

کشور ایران به خاطر شرایط آب و هوایی مختلفی که دارد در نقاط مختلف حبوبات مختلف کاشت می شود و در فروشگاه های مختلف حبوبات فروشی در اختیار مشتری قرار می گیرد. به خاطر فراوان بودن این محصولات به خارج از کشور برای کشورهای متقاضی به صورت عمده و دسته بندی های مخصوص صادر می شود. این کشورها به خاطر مصرف حبوبات ایرانی در کشورشان و مصرف زیاد مردم به صورت متمادی حبوبات از ایران به کشور خود وارد می کنند. در مغازه ها و فروشگاه های این کشورها حبوبات در کنار سایر محصولات به فروش می رسند.

خرید مستقیم حبوبات به صورت اینترنتی از فروشگاه های حبوبات فروشی مجازی

خرید مستقیم حبوبات به صورت اینترنتی از فروشگاه های حبوبات فروشی مجازی

فروشگاه های زنجیره ای بزرگ برای اینکه بتوانند محصولات متنوع خود را به تمامی نقاط ایران بشناسانند و بر مشتریان خود بیفزایند فروشگاه هایی به صورت مجازی راه اندازی کرده اند تا افراد بتوانند در هر ساعت از شبانه روز بتوانند به این فروشگاه سر بزنند و محصولات متنوع را با قیمت هایی که در ذیل آن درج شده را مشاهده کنند. این فروشگاه محصولات خود را هم به صورت عمده انجام می دهد هم به صورت خرده. بنابراین افراد به راحتی به هر صورتی که می خواهند می توانند از این فروشگاه خرید کنند.زمانی که خرید خود را انجام دادند می توانند قیمت آن را در همانجا به صورت آنلاین بپردازند و در زمان کمی محصول را درب منزل تحویل بگیرند یا اینکه زمانی که مامور پست محصول را درب منزل آورد هزینه را بپردازند و بعد محصول را دریافت کنند. خرید مستقیم این امتیاز را برای افراد قائل است که آنها می توانند محصولات دلخواه خود را با قیمت ارزان تر از قیمت بازار خریداری کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با مشاور و کارشناس ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش : خانم خزلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120952877
آدرس کانال: hobonay@
پست الکترونیکی: hobonay@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت نخود1400

قیمت نخود۱۴۰۰ عمده با تخفیفات ویژه!!

قیمت نخود۱۴۰۰:نخود از محصولات کشاورزی بوده است که جایگاه ویژه و خاصی در سفره های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *