فروش حبوبات
خانه / حبوبات / خرید بدون واسطه از شرکت حبوبات

خرید بدون واسطه از شرکت حبوبات

شرکت حبوبات ایرانی محصولات خود را به صورت عمده و گسترده به تمامی کشورهای جهان صادر می کنند. این کشورها از طریق خرید و فروش حبوبات ایرانی را به کشور خود وارد می کنند و در اختیار مشتریان خود قرار می دهند.

خرید بدون واسطه از شرکت حبوبات

نقش حبوبات در بین مردم

نقش حبوبات در بین مردم

در کشور ایران و در بین مردم، حبوبات نقش بسیار مهمی در سبد و برنامه غذایی خانواده ها دارد. به خاطر اینکه حبوبات دارای مقدار زیادی از پروتئین ها می باشدکه برای بدن بسیار مفید و ضروری است. افراد سعی می کنند از این محصولات به جای گوشت قرمز استفاده کنند. حبوبات بهترین محصول غذایی ارزان است که می توان پروتئین از دست رفته بدن را با مصرف حبوبات جبران کرد. مطعنا در سبد خانه های هر ایرانی این محصولات وجود دارد و مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع حبوباتی که در ایران کاشت و  توسط شرکت حبوبات به نقاط مختلف پخش می شود.

در ایران به خاطر آب و هوای متنوعی که دارد حبوبات بسیار متنوعی توسط کشاورزان زحمت کش کاشت و تولید می گردد. در هر نقطه از ایران با توجه به نوع آب و هوای منطقه گونه خاصی از حبوبات کاشت می شود و سپس  توسط شرکت حبوبات بسته بندی و به نقاط مختلف ارسال می گردد. این حبوبات عبارتند از:

نخود سفید

نخود سیاه

نخود فرنگی سبز

لوبیا چیتی

لوبیا قرمز

لوبیا سفید

لوبیا چشم بلبلی

لوبیا سیاه

لوبیا عروس

لپه

عدس سیز

عدس قرمز

عدس قهوه ای

عدس نارنجی

ماش

باقلا

خرید و فروش حبوبات از شرکت حبوبات

خرید و فروش حبوبات از شرکت حبوبات

امروزه فروشگاه های بزرگ برای اینکه بتوانند محصولات خود را به تمامی نقاط ایران معرفی کنند و خدماتی را برای مشتریان عرضه کنند و همچنین سودی را از این راه به دست آورند فروشگاه های مجازی و اینترنتی را راه اندازی کرده اند که همه افراد به راحتی می توانند در هرکجای ایران که باشند به این فروشگاه های مجازی سر بزنند. این فروشگاه ها به صورت شبانه روزی فعال است و انواع گوناگون محصولات خود را با کیفیت های مختلف در اختیار افراد می گذارند. قیمت هر کدام از محصولات در زیر آنها نوشته شده است. افراد می توانند با توجه به کیفیت و قیمت حبوبات آنها را خریداری کنند. در این فروشگاه ها حبوبات هم به صورت عمده به فروش می رسد و هم به صورت خرده.البته قیمت اینها با هم فرق می کند. اگر کسی بخواهد حبوبات را به صورت عمده خریداری کند مشمول تخفیف می شود و هزینه کمتری را می پردزاد اما اگر به صورت خرده خریداری کند همان قیمت مشخص شده در سایت را می پردازد و تخفیفی برای او قائل نمی شود. خرید مستقیم از طریق فروشگاه های مجازی این امتیاز را برای مشتریان ایجاد می کند که آنها می توانند محصولات را با قیمت مناسب و ارزان خریداری کنند اما اگر بخواهند در بازار خریداری کنند بایسیتی قیمت زیادتری را بپردازند

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با مشاور و کارشناس ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش : خانم خزلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120952877
آدرس کانال: hobonay@
پست الکترونیکی: hobonay@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت جهانی نخود

قیمت جهانی نخود مخصوص عمده فروشان

با در نظر گرفتن قیمت جهانی نخود در میابیم که این محصول در ایران با …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *